kumruu (Izmir) ,   mrb.hsgeLdniz.guzeL yayinlar diliyorum.Kuba-Bugün turkusunu rica ediyorum.siz degerli yayinci ve dinleyicileri icin tskr.simdiden emeginize yureginize saglik.iyi geceler..sevgiler...    |           Dejawu (çorum) ,   düriyemin güğümleri kalaylı Türküsünü MeLaike aBLama Rica Ediyorum Keyifli Yayınlar...    |           aLiSa (Izmir) ,   SLm FeritCe abim hsgeLdnz yayiniza .GuzeLbyayinlar diliyorum.Düsbaz özLdeim Seni tskr.Birde NesLihan - Hic sevmedim istemistim sözunuz vardi.Sevgi vecsaygilarimi iletiyorum.Annem Ben Denizde bir G3mi siirini rica ediyor.LGS sinavi icin ders veriyorum.KanaLa gelemedim.iyi aksamlar Aemo...    |           Reha ( Tanrim) ,   Tüm zorlu homteks çalışanlarına ( CastleL) den...    |           reyhan (almanya) ,   Beni kirmadiğiniz icin cok teşekkür ediyorum...    |           reyhan (almanya) ,    Ege'den delice bir sevda arkadasim seline,size ve tüm dinleyenlere armağan ediyorum :****...    |           kumruu (Izmir) ,   SLm..guzeL yayinlar diliyorum.Siz söylemeyin anoSunuz yeterLi.Calmis oldugunuz parcalar benim cok sevdigim eserlerdir.Arsivinizde Grup yorum bir görus kabininde parcasi varsa rica edebilirmiyim.sevgi vecsaygilarimi iletiyorum.(aLiSa-) ben....    |           Nickim (İst) ,   Uğur Çakır Gerçeğim. Kimseye armağan etmiyorum kendime gelsin çünkü en çok kendi hakkım var kendimde...    |           Kumruu (Izmir) ,   Faruk Tinaz - Sana oyle Hasretim ki parcasini rica ediyorum.tskr.Size ve dinleyenler icin.Eneginize ve guzel yureginize saglik olsun....    |           Kumruu (Izmir) ,   sLm .Iyi yayinlar dilerim.Eda Baba - Hep sonradan tskr.sevgi ve saygilar.Uzun bir aradan sonra dinleme olanagim oldu....    |           Dinçer (Ardahan ) ,   Merhaba paşam iyi yayınlar. Azer bülbül den duygularım şarkısını çalar mısın iyi yayınlar ...    |           Pajamas_Woman (İstanbul ) ,   İyi yayınlar :)...    |           Haluk ,   Yıldız tilbe den yemin mi ettin. Sadece bana gelsin size yok :D...    |           Zeynep (Avusturya ) ,   Mustafa ceceliden iyiki hayatimdasin sarkisini tum sevdiklerime armagan ediyorum tskler ...    |           vuslat (istanbul) ,   Bedirhan gökceden bir şiir rıcamdır..tüm gevezefm ailesine gelsin...    |           Şule (İstanbul ) ,   Turac Berkay Belma Şahin iki cihan bir olsa...    |           Zeyno (Denizli) ,   Evet senin tanıdığın zeynoyum. Yıldız tilbeden seni bir tek an unutamam rica ediyom...    |           Manyax (Gonulden ) ,   Butun parcalar sana gelsin abim...    |           Zalım (Mobil) ,   Ahmet kaya Doğum günün kutlu olsun bugün doğüm günü olan zümRa için çalarsanız sevinirim ...    |           Kumruu ,   Mrb.guzel yayinlar diletim.Yigit Tekin-Benim Türküm.tskr.Tüm yayinci ve dinleyiciler icin.Allah yolunuzu bahtinizi acik etsin.Sevgi ve saygilar....    |           kemal (şırnak ) ,   Sıradaki parça Recep hocaya Çulhaların Burak a gelsin...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Adobe Photoshop CS5


Photoshop CS5: En yeni  özellikler

1.Content-Aware Fill: Bir nesneyi kestiğinizde, Photoshop otomatik olarak dış çevreyi algılayarak ona göre doldurma yapabiliyor.

2.Puppet Warp: Bu özellik çok abartı gelebilir ama geliştirilmiş kukla özellikleri sayesinde fotoğraf elementlerine ince pozisyonlama ayarları yapılabilir.

3.Advance Digital Image Handling: Otomatik lens doğrulama ve hızlı lens sapmaları oluştuğunda, Camera Raw 6 yüksek ISO resimlerinde bile paraziti en aza indirir.

4.Selections: Photoshopun nesne seçim araçları artık daha hızlı ve bir önceki sürümden daha ince hale getirilmiştir. Bu şekilde saçları adeta dalgalı bir şekilde bile ayırabilirsiniz.

5.Workflow enhancements: Mini Bridge daha önce tartışılmıştı fakat internet galeri seçenekleri ve ayarlanabilir çalışma seçenekleri gibi diğer özellikler son derece hızlandırılmıştır.

 

Flash Professional CS5: En yeni 5 özellik

1.Enhanced ActionScript Editor: Adobe, kod kütüphanelerine erişim sağlayarak tanımlanabilir classlar oluşturmaya olanak sağlamıştır. Ayrıca ipucu ve tamamlama özelliği eklenmiştir.

2.Spring For Bones: Ters kinematik sistemi hızlı bir şekilde oluşturmak ve nesnelere esneklik kazandırabilmek için sofistike animasyonlar eklenmiştir.

3.Text Engine: Zaten Flashın yazı motoru son derece gelişmiş ve teknolojinin sınırlarını zorlamış vaziyettedir. Fakat şimdi aralıkları da dahil olmak özere baskılı yazı, birleşik yazı özellikleri eklenmiştir.

4.Save XFL files: Bu yeni dosya formatı takım halinde iş yapanlar için tasarlanmıştır. Çoklu takım üyeleri aynı grafik üzerinden sıkıştırmaya ya da sıkıştırılmış dosyayı açmaya gerek duymadan çalışabilirler.

5.Code snippets: Code snippets özelliği, tasarımlarınızı hızlı bir şekilde geliştirebilmeniz için, AS bloklarını ve standart özellikleri toplu halde kullanabilme imkanını sağlamıştır.

After Effect CS5: En yeni 5 özellik

1.Roto Brush: Kare kare maskeleme yapmak yerine, After Effect ile birkaç fırça vuruşu yaparak hızlı bir şekilde nesneleri maskeleyebilir, rotoscoping tekniği kullaranak yaptığınız işleri temizleyebilirsiniz.

2.Auto-keyframe: Fazla tecrübeli olmayan kullanıcılar, bu özelliği akfit ettiklerinde otomatik bir biçimde nesneler ana kareye kaydedilir.

3.Direct-to-disc-camera support: After Effect bir dijital HD readydir. Aynı zamanda AVC Intra 50 ve 100 kodeklerini de destekler. RED kamera desteği de takviye edilmiştir.

4.Native 64-bit support: After Effect belleği çok sever, çünkü hafıza ne kadar yüksekse onun için daha büyük rahatlıklar sağlar. HD çalışmaları için son derece gerekli bir özellik.

5.Enhanced Photoshop support: After Effect artık Photoshop dosyalarını da çekebiliyor. İçerdiği özellikler sayesinde Repousse aracı gibi gelişmiş 3 boyutlu nesneler yaratılabiliyor.

Illustrator CS5: En yeni 5 özellik

1.Variable-width strokes: Bu özellik sayesinde artık uniform genişliğine ihtiyaç duymayacaksınız. Çeşitli vuruş özellikleri ve stratejik olarak konumlandırılmış genişlik noktaları ile işiniz son derece kolaylaşacak.

2.Arrowheads and dashes: Bu yeni özellik köşeleri özellikle de ok uçları ve çizgileri hizalayarak hata yapma riskini en aza indirmeyi sağlar.

3.Drawing in perspective: Bu yeni araç ayrıntılı sokak sahneleri ve görselleştirmeler için tasarlanmış olup çizim boyunca 1-, 2- veya 3- nokta perspektiflerini aktif hale getirir.

4.Enhanced artboards: Adobe çeşitli artboard fonksiyonlarını geliştirerek iş akışı içerisinde ince ayarlamalar yapabilmeyi sağlamıştır.

5.Anti-aliasing control for smaller screens: Adobeun ekran tabanlı teknolojiler için eklediği efektli yazı düzenleme aracı sayesinde hizalamalar ve kontrol çok daha keskin hale getirilmiştir.

Dreamweaver CS5: En yeni 5 özellik

1.Simplified Site Set-up: Artık projelerinizi test etmek sandığınız kadar da zor değil. Başladığınız andan itibaren kendini servera atar ve teste hazır hale getirir.

2.PHP code hinting: PHP özelliği sayesinde PHP kodlarınızı daha kolay takip edebilecek, ipucu alabilecek ve hatalarınızı görebileceksiniz.

3.Support for PHP-based content management systems: PHP tabanlı içerik yönetim sistemleri olan; Wordpress, Drupal, Joomla vb sistemlere erişebilir kolaylıkla değişiklik yapabilir veya yaptıklarınızı test edebilirsiniz.

4.Better CSS support: Daha fazla CSS şablonu ve daha güzel görsel CSS araçlarını içinde barındıran Dreamweaver CS5 ile artık internet sitesi tasarımlarınız çok daha kolaylaşacak.

5.Enhanced Subversion support: Dreamweaver artık açık kaynak kodlamayı da destekliyor. Hem de birlikte çalışma ve version kontrol özelliği sayesinde çok daha efektif bir şekilde çalışabilirsiniz.

Fireworks CS5: En yeni 5 özellik

1.Device Central integration: Adobeun durmadan güncellenen ve büyüyen emülatör hizmetini kullanarak sürekli güncel tutabilir ve handsets listesindeki grafiklerinizin düzgün gözüktüğünden emin olabilirsiniz.

2.Enhanced Properties Panel: Artık nesne oranlarını kısıtlayabilir, boyamaları ve stroke ayarlarını özelliklerden düzenleyebilirsiniz.

3.Smooth gradients: Bunlar iki yeni özellikten oluşur. İlki boyamaları kolayca ters çevirebilme özelliği, diğeriyse boyamalarda renk değişimlerinde flu özelliği sağlamasıdır.

4.Work better with strokes: Properties panelinden, fırçaları düzenleyebilir, kendinize özel bir hale getirebilir veya yeniden yaratabilirsiniz.

5.FXG Export: Catalyst desteği sayesinde katmanları ve grafikleri koruyarak dışa aktarım yapabilirsiniz.

InDesign CS5: En yeni 5 özellik

1.Track changes: Alt kısım için bir yazı özelliğidir. Tasarımcılar ve yazarlar sizin bu gizemli değişikliğinize çok şaşıracaklar

2.Background PDF export: 64-bitlik sistemlerde çoklu kullanımda baskıya hazır dosyaların devamını sağlar.

3.Layer panels: Bu özellik katmanlara dilediğiniz şekilde ulaşabilmenizi sağlar. Katmanlarda bulunan alt seviye nesneleri kilitleyebilir, açabilir, yazıları veya resimleri gizleyip görünmesini sağlayabilirsiniz.

4.Multiple page sizes: Ekstra bir çabaya gerek kalmadan program içi özelliği kullanarak dökümana gatefold ekleyebilirsiniz.

5.Flexible text: Yeni Split sütunlar ve Span sütunlar eklenmiştir. Hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Premiere Pro CS5: En yeni 5 özellik

1. Integration with Adobe Story: Adobe Premiere, Adobe kullanıcılarının script katkısında bulunduğu online Adobe Story ile entegredir.

2. Tapeless workflow enhancements: Premiere Pro, genişletilmiş direkt olarak disk formatları sayesinde Sony XDCAM HD50, Panasonic AVCCAM ve AVC-Intrayı destekler. Ayrıca RED ve R3D dosyalarını da destekler.

3. Mercury Playback Engine: Doğal 64-bit desteği sayesinde ön izlemeler ve gerçek zamanlı daha çok oynatma yapabilirsiniz. Her ne kadar yüksek çözünürlükler de olursa olsun.

4. Open workflows: Sadece diğer NLElerle rekabet etmenin ötesinde; Adobe, Premierin Avid ve Final Cut Pro gibi programların dayandığı bir üretim merkezi olmasını sağlamıştır.

5. Adobe Review integration: Yakında Premiere Pro projeleri teslim edilerek, yetenek yorumlama ile birlikte uzaktan izleme sağlanarak, internet için Premiere tabanlı bir video yapılmış olacak.

 

Program Serial Gerektirmez . Tek tıkla murulum yeterli olacaktır ,

İyi gnlerde kullanın.

İndir : https://yadi.sk/d/z4UApY0r3JZpUk