Hasan (Maltepe) ,   Her insanın bir amacı olmalı bu hayatta. Benim amacım da seni, nefes aldığım müddetçe dünyanın en mutlu insanı yapabilmek. İyi ki doğmuşsun canım karıcım, nice güzel senelere hep birlikte…...    |           Mustafa sığırcık (Ümraniye) ,   Hüseyin abi Sevgilimle bekliyorum bir parçada Mustafa ve ışkına gelsiin teşekkür ederim ...    |           Irmak (Eskilehir) ,   Merhabalar ben ırmak ESKİŞEHİRDEN canına yandığım iki gözümün çiçeği kavuştuk somunda Rabbim ayrıluk göstermesin. Seni gönüleden sevdiğimi uğruna bir gençliği daha harxıycamı bil canın canıma kanın kanıma sinanıma biricik sevdama benim en güzel manzaram sensin ibrahim erkaldan ömrim ıstiyorum iyi geceler rabbim sevenleri kavuştursun...    |           Merve_34 (İst ) ,   Mrb öncelikle dagları aştık yolarda yürüdüm genele yazdım görmednz sonunda buldum :ddddd öncelikle çalacagınız eser siiz degerli yayıncımıza ve sohbet eden herkese gelsn ist dan kucak dolusu selamlar sevgiler iyi yaynlar hayırlı cumalar...    |           Petunya (İstanbul) ,   Sibel can kış masalı benden kanalınızda bulunan 17 sene süren kavuşamadığım imkansız aşkıma gelsin ...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Sinan Akçıl ayrılığı hakkında konuştu

 

Arnavutköy’de yürüyüşe çıkan ünlü şarkıcı ve besteci Sinan Akçıl yürüyüşünü basın mensuplarıyla devam ettirdi ve soruları yanıtladı. Konserlerinin devam ettiğini söyleyen Akçıl boşluk bulduğu zamanlarda yürüyüş yaptığını söyledi.

9 aylık evliliklerinin ardından eski eşi Burcu Kıratlı ile tek celsede boşanan Akçıl boşanma ile ilgili soruları cevaplamayacağını belirten şarkıcı” o konularla alakalı konuşmuyorum , her şey çok güzeldi, bunlar özel bir durum teşekkür ederim “dedi. Ayrılığa üçüncü şahısların sebep olduğuna dair çıkan haberlere şaşırarak açıklık getiren Akçıl “üçüncü şahıslar mı? Yok canım öyle bir durum” dedi.

“MEHMETÇİK VAKFINA BAĞIŞ YAPTIĞI SÜRECE SORUN YOK”

Sinan Akçıl’a şarkıcı Ferhat Göçer ile yaşadığı olaylar hatırlatılınca Akçıl “o iş yargıda şuan, Mehmetçik vakfına bağış yaptığı sürece şarkılarımı söylemesinde hiçbir mahsur yok. Kendisi de çok güzel bir şeye hizmet etmiş olacak. Tabi söylemek istemiyorsa da saygı duyarım” dedi.

 
Tarih       : 30 Eylül 2019
 
 

 Radyo Dinle