Hasan (Maltepe) ,   Her insanın bir amacı olmalı bu hayatta. Benim amacım da seni, nefes aldığım müddetçe dünyanın en mutlu insanı yapabilmek. İyi ki doğmuşsun canım karıcım, nice güzel senelere hep birlikte…...    |           Mustafa sığırcık (Ümraniye) ,   Hüseyin abi Sevgilimle bekliyorum bir parçada Mustafa ve ışkına gelsiin teşekkür ederim ...    |           Irmak (Eskilehir) ,   Merhabalar ben ırmak ESKİŞEHİRDEN canına yandığım iki gözümün çiçeği kavuştuk somunda Rabbim ayrıluk göstermesin. Seni gönüleden sevdiğimi uğruna bir gençliği daha harxıycamı bil canın canıma kanın kanıma sinanıma biricik sevdama benim en güzel manzaram sensin ibrahim erkaldan ömrim ıstiyorum iyi geceler rabbim sevenleri kavuştursun...    |           Merve_34 (İst ) ,   Mrb öncelikle dagları aştık yolarda yürüdüm genele yazdım görmednz sonunda buldum :ddddd öncelikle çalacagınız eser siiz degerli yayıncımıza ve sohbet eden herkese gelsn ist dan kucak dolusu selamlar sevgiler iyi yaynlar hayırlı cumalar...    |           Petunya (İstanbul) ,   Sibel can kış masalı benden kanalınızda bulunan 17 sene süren kavuşamadığım imkansız aşkıma gelsin ...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Hülya Avşar neden ilişkiye girmediğini açıkladı

 

Hülya Avşar her gün düzenli olarak yaptığı sabah yürüyüşünde görüntülendi. Avşar, yürüyüş sonrası bir mekanda kardeşiyle buluştu.

Tarabya’dan İstinye’ye, ardından tekrar Tarabya’ya geri yürümesi meşhur olan Hülya Avşar, Yeniköy’de kardeş molası verdi. Helin Avşar ve bir grup arkadaşıyla bir mekanda soluklanan Hülya Avşar, mekan çıkışında fotoğrafları çekilince şaşırdı ve gazetecilerin sorularını yanıtladı.  Mal varlığı haberleri hatırlatılan Hülya Avşar, “Size ne” diye cevap verdi. Bugüne kadar 350 çocuğu iş hayatına kavuşturduğu konuşulan Avşar, “Bu konular hakkında pek konuşulmaz ya o yüzden konuşmayalım” dedi. Dondurma alan Avşar, size de alayım diyerek gazetecilere dondurma ısmarlamaya çalıştı.
Ekranlara verdiği uzun ara sorulan Avşar, ”Ocak’a kadar ne yapacağıma karar vereceğim.Üç tane proje var, sinema dizi hatta müzikal ama ne yapacağımı bilmiyorum.”

“O İŞİ DE BİTİRDİM”

Kaya Çilingiroğlu’nun ilişkisinin bitmesi hatırlatılan Avşar, şakayla karışık “O işi de bitirdim, operasyon tamam. Sıradaki gelsin” diyerek ekledi “İlişkiler çok çabuk bitiyor, o yüzden ilişkiye girmiyorum” dedi.

 
Tarih       : 30 Eylül 2019
 
 

 Radyo Dinle