Hasan (Maltepe) ,   Her insanın bir amacı olmalı bu hayatta. Benim amacım da seni, nefes aldığım müddetçe dünyanın en mutlu insanı yapabilmek. İyi ki doğmuşsun canım karıcım, nice güzel senelere hep birlikte…...    |           Mustafa sığırcık (Ümraniye) ,   Hüseyin abi Sevgilimle bekliyorum bir parçada Mustafa ve ışkına gelsiin teşekkür ederim ...    |           Irmak (Eskilehir) ,   Merhabalar ben ırmak ESKİŞEHİRDEN canına yandığım iki gözümün çiçeği kavuştuk somunda Rabbim ayrıluk göstermesin. Seni gönüleden sevdiğimi uğruna bir gençliği daha harxıycamı bil canın canıma kanın kanıma sinanıma biricik sevdama benim en güzel manzaram sensin ibrahim erkaldan ömrim ıstiyorum iyi geceler rabbim sevenleri kavuştursun...    |           Merve_34 (İst ) ,   Mrb öncelikle dagları aştık yolarda yürüdüm genele yazdım görmednz sonunda buldum :ddddd öncelikle çalacagınız eser siiz degerli yayıncımıza ve sohbet eden herkese gelsn ist dan kucak dolusu selamlar sevgiler iyi yaynlar hayırlı cumalar...    |           Petunya (İstanbul) ,   Sibel can kış masalı benden kanalınızda bulunan 17 sene süren kavuşamadığım imkansız aşkıma gelsin ...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Salih Dinçel'den yeni single: Mucize

 

Akademisyen ve şarkıcı Salih Dinçel üçüncü single'ı 'Mucize'yi sevenleriyle buluşturdu. Dinçel, klipte öğrencileri ile kamera karşısına geçti.

Akademisyen ve şarkıcı Salih DİNÇEL , üçüncü single ı Mucize yi müzikseverlerin beğenisine sundu. Söz ve müziği Grup Gündoğarkenin kurucularından Burhan Şeşene ait olan parçanın aranjörlüğünü Gürol Ağırbaş yaptı.

 

Klibi öğrencileriyle çekti

 

Mucize şarkısına Recep Çetinin yönetmenliğinde Kanlıca Serhan Şeşen Derneğinde video klip çekildiğini belirten Salih Dinçel, "Klipte öğrencilerim de oynadı. Herkes için kalıcı bir anı oluştu. Hayatı paylaştığım öğrencilerime her zaman çalışmalarımda yer vereceğim" dedi.

 

14 yaşında keşfetti

 

Grup Gündoğarkenin İstanbul Atina İstanbul albümünde yer alan bu şarkıyı 14 yaşında keşfettiğini ve yıllarca sahnelerinde söylediğini dile getiren Dinçel, bu süreçte Burhan Şeşenin desteğinin oldukça önemli olduğunu, ondan beslenmeye ve onun fikirlerini her zaman almaya devam edeceğini söyledi.

 

Geçtiğimiz dönemlerde Ömer Hayyam rubailerine besteler yaptığını ifade eden sanatçı, Şuayip Yeltan düzenlemesiyle 21 şarkılık albümün kayıtlarının devam ettiğini ve kısa şarkılardan oluşan bir uzun yol albümü olacağını açıkladı.

 
Tarih       : 21 Eylül 2019
 
 

 Radyo Dinle