Hilal baris guler (Yozgat) ,   İrem derici kalbimin tek sahibine sarkisini istiyorum seni cok seviyorum baris ...    |           Merve_34 (İst ) ,   Ayça öz efe kendine iyi bak merhaba tekrardan çalacagınz eser siz ve bütün arkadaslara gelsn iyi yaynlar istdan kucak dolusu sevgiler ...    |           Merve_34 (İst ) ,   Mrb öncelikle dagları aştık yolarda yürüdüm genele yazdım görmednz sonunda buldum :ddddd öncelikle çalacagınız eser siiz degerli yayıncımıza ve sohbet eden herkese gelsn ist dan kucak dolusu selamlar sevgiler iyi yaynlar hayırlı cumalar...    |           Tuğba (Kırıkkale ) ,   Göktürk mustafa ceceliden simsiyah çalarsa çok sevinirim ...    |           aLiSa- (izmir) ,   sLmLar olsun.Bende size tskr.ediyorum.Emeginize yureginize saglik olsun.Saygılar....    |           Petunya (İstanbul) ,   Sibel can kış masalı benden kanalınızda bulunan 17 sene süren kavuşamadığım imkansız aşkıma gelsin ...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Aydilge Kendi Yoluna Gidiyor!

 

''Elalem Ne Derse Desin, Ben Böyleyim!'' Aydilge Kendi Yoluna Gidiyor!

Kendi söz ve bestelerini yazan ender kadın sanatçılardan Aydilge, Kendi Yoluma Gidiyorum adlı yeni albümünün ilk şarkısıyla 20 Nisanda dinleyicisi ile buluşuyor. albümün ilk ideo klibi Kendi Yoluma Gidiyorum şarkısına Erdi Sevinç yönetmenliğinde çekildi. Söz ve müziği diğer tüm şarkılar gibi Aydilgeye ait olan parçanın düzenlemesi ise Samuray Gökçeye ait. Ben zorunda mıyım, senin sevdiğin her şeyi sevmeye? Bu benim yaşamım, benim seçimim, başkasına ne! sözleriyle elalem ne der kaygısına meydan okuyan Aydilge, klipte kendi yoluna giden genç bir kadını, yani kendisini oynadı. Orkestrasının da katıldığı son sahnelerde ise amansız bir boya savaşı başlatan Aydilge ve ekibi tüm stüdyoyu bir renk cümbüşüne çevirdi. Herkesin boya içinde kaldığı eğlenceli sahneler, klibe gerçek anlamda renk kattı. Video klip önümüzdeki günlerde yayında olacak.

 

Yeni albüm 27 Nisan da müzik maketlerde !

 

Sanatçının özellikle elalem ne der çekincesiyle hapsolduğumuz sınırlara meydan okuduğu albümde, 11 yeni şarkısı bulunuyor. Tüm söz ve bestelerin kendisine ait olduğu albümde Aydilge, insanı özünden uzaklaştıran basmakalıp rolleri sorguluyor. Müzik camiasında birbirine benzeyen şarkılar ve sesler içerisinde kendi olarak kalmanın zor ama onurlu bir yolculuk olduğunu dile getiren sanatçı, Kendi Yoluma Gidiyorum albümünde, Samuray Gökçe, Atakan Ilgazdağ, Alen Konakoğlu gibi önemli aranjörle çalıştı.

 
Tarih       : 22 Nisan 2018
 
 

 Radyo Dinle